Apie musMarijampolės miesto pakraštyje, nuostabios ir išpuoselėtos gamtos apsuptyje įsikūręs restoranas „Lūna“ kviečia apsilankyti ir maloniai praleisti laiką bei pasimėgauti skaniais italų virtuvės patiekalais. Šiltuoju metu laiku Jums atvira jauki lauko terasa, iš kurios atsiveria nuostabi aplinka, upės slėnis ir miestas.

Darbo dienomis pietų metu siūlomi greitai patiekiami įvairūs žuvies, paukštienos, kiaulienos, jautienos ir vegetariški patiekalai.

Pagrindiniame restorano valgiaraštyje galite rasti šaltų užkandžių ir karštų patiekalų iš žuvies, paukštienos, kiaulienos, veršienos, jautienos, makaronų ir daržovių bei įvairių desertų.

Ruošiame įvairius furšetus, pobūvius bei dalykinius pietus. Galime pasiūlyti iki 30 asmenų talpinančią atskirą salę. Pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius sudarome individualų valgiaraštį, pasirūpiname salės dekoravimu. Jei turite svarbią progą, restorano „Lūna“ dovanų kuponas – puiki idėja.

Mūsų tikslas, kad kiekvienas apsilankymas išpildytų visus Jūsų lūkesčius, kad liktų tik malonūs prisiminimai bei noras sugrįžti atgal!

Galerija