Apie mus

Viešbutis „LŪNA“ įsikūręs prie pat Marijampolės miesto, šalia tarptautinės magistralės „Via Baltica“. Jūsų poilsio netrikdys naktinio miesto garsai, o prireikus Marijampolės centrą važiuodami automobiliu  pasieksite per 3 minutes arba užtruksite 20 minučių keliaudami pėsčiomis.
Viešbutyje „LŪNA“ įrengti 29 ekonominės klasės, 2  liukso klasės kambariai ir vieni  apartamentai. Verslo susitikimams, seminarams, pristatymams įrengta 50 vietų konferencijų salė.
Pagal  pageidavimus pasiūlysime Jums ekonominės klasės kambarį su dvigule arba atskiromis lovomis, liukso klasės kambarį, apartamentus. Vaikai iki 7 metų viešbutyje apgyvendinami nemokamai, kambaryje jiems pastatant papildomą lovą.
Atvykus į viešbutį Jus pasitiks visą parą dirbanti registratūra, kur būsite aptarnauti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis laisvai bendraujančio personalo.
Ryte viešbučio registratūroje Jūsų lauks gausus švediško tipo pusryčių stalas.
Erdvioje automobilių stovėjimo aikštelėje visuomet rasite vietos ne tik savo lengvajam automobiliui, bet ir krovininiam transportui.
Kad vakaras neprailgtų, maloniai kviečiame pasinaudoti ir kitomis pramogų centro teikiamomis paslaugomis – pažaisti boulingą, biliardą arba ramiai pavakarieniauti itališko maisto restorane. Savaitgalio naktimis Jus pakvies naktinis klubas. Netoliese esantys parkai  ir upės pakrantės puikiai tiks pasivaikščiojimas su augintiniais.
Didžiausias mūsų rūpestis – ramus Jūsų poilsis.
Galerija
Kviečiame atlikti rezervaciją

Apartamentai
Liukso kambarys su prieškambariu
Liukso kambarys
Šeimyninis kambarys
Ekonominės klasės kambarys su dvigule lova
Ekonominės klasės dviejų lovų kambarys
Susisiekite